Kariéra

Víťazný obal Grafobalu

Medzinárodná súťaž obalov pre Českú republiku a Slovensko priniesla najvyššie ocenenie „Obal roku 2021“ pre GRAFOBAL Skalica za výrobok „Obal na konopný olej ZEEN“. Víťazný výrobok zároveň získal právo zúčastniť sa celosvetovej obalovej súťaže WorldStar for Packaging.

Ocenený Obal na konopný olej ZEEN je súčasťou nového radu kozmetických prípravkov na báze konope, ktoré nemajú psychoaktívne účinky. Balené sú do jednotného kónického obalu, ktorý sa líši iba v názve, podľa množstva účinnej látky. V obale je vložená farebne kontrastná vložka so zámkami a výsekom pre ampulku. Ampulka je previazaná ozdobnou stužkou, ktorá ju fixuje, podčiarkuje hodnotu produktu a predurčuje výrobok na darovanie. Obal je náročný na presnosť výseku aj lepenia, pre nadväzujúci grafický motív cez hranu skladačky, rozdielnu štruktúru hybridného laku na prednej a bočných stranách obalu a rovnobežné dvojbodové lepenie.

Konštrukciu „Obalu na konopný olej ZEEN“ pre zákazníka - ROAL group Nitra navrhol Marián Thurzo zo spoločnosti Grafobal a grafiku stvárnila reklamná agentúra Chillix.

Novinky / Víťazný obal Grafobalu - foto
Novinky / Víťazný obal Grafobalu - foto
Novinky / Víťazný obal Grafobalu - foto

Zoznam noviniek