Kariéra

Slovenské obaly v Monaku

Prvýkrát vo svojej 111-ročnej histórii sa zúčastnil ako vystavovateľ GRAFOBAL, akciová spoločnosť Skalica na veľtrhu profesionálnych výrobcov luxusných obalových produktov Luxe Pack, ktorý sa konal 21. až 23. septembra 2016 v Monaku.

Expozíciu Grafobalu na veľtrhu Luxe Pack (hala DIAGHILEV, stánok číslo 38) stvárnili v tradičných firemných čierno-červeno-bielych farbách. Zahrnovala špičkové obalové riešenia ocenené na medzinárodných podujatiach. Nechýbali tu dômyselné, ekologické a luxusné obaly s prestížnym označením WorldStar Award for Packaging (napríklad darčekový luxusný obal „Champagne“,  kazeta CHRISTMAS CHEESE SELECTION, exkluzívny obal na víno Pálava či Luxusný obal na pralinky ILLUI).

Expozíciu Grafobalu počas záverečného dňa veľtrhu navštívila Honorárna konzulka SR v Monackom kniežatstve Ing. Tatiana Paracková. Špičkovou kvalitou, nápaditosťou a účelovosťou svojich obalov sa slovenská spoločnosť Grafobal – aj podľa mienky konzulky - stala atraktívnou súčasťou veľtrhu Luxe Pack v Monaku.

Grafobal patrí medzi lídrov vo výrobe dokonalých obalov na trhu strednej a východnej Európy. V Monaku zaujal dlhoročnou tradíciou kvalitnej produkcie a inovačným potenciálom svojich špecialistov. Rovnako ako možnosťou obslúžiť zákazníkov takmer z celej Európy cez lokálne dostupnú sieť výrobných závodov. Popri vedúcej spoločnosti Grafobal Skalica (SK) to sú Grafobal Bohemia (CZ), Grafobal Don (RU), Grafobal Bulgaria (BG) a Grafobal Vilnius (LT).


Zoznam noviniek