2017 high end swiss automatic realistic wigs for sale.
Grafobal - Nominácie Grafobalu na obalového „Oskara“

Nominácie Grafobalu na obalového „Oskara“

Počas tohtoročnej jubilejnej dvadsiatej medzinárodnej súťaže obalov v Českej republike sa dva výnimočné slovenské výrobky skalického Grafobalu umiestnili medzi najlepšími. „Čajová kazeta Mistral Grand Selection“ získala ocenenie Obal roku 2014, ktoré vyzdvihuje najlepšie myšlienky, inovácie a technológie v oblasti balenia.

 Počas tohtoročnej jubilejnej dvadsiatej medzinárodnej súťaže obalov v Českej republike sa dva výnimočné slovenské výrobky skalického Grafobalu umiestnili medzi najlepšími. „Čajová kazeta Mistral Grand Selection“ získala ocenenie Obal roku 2014, ktoré vyzdvihuje najlepšie myšlienky, inovácie a technológie v oblasti balenia. „Set obalov na luxusné čokovýrobky Illui“ zasa bodoval v súťaži Design Touch, pri ktorej sa oceňuje spôsobilosť obalu dizajnom zaujať spotrebiteľa.

Oba výrobky tým získali právo zúčastniť sa prestížnej celosvetovej obalovej súťaže WorldStar Packaging Awards. To je najvyššie možné ocenenie pre tento druh výrobkov na svete. Dá sa považovať za obalového Oskara. Tohtoročné ocenenia a certifikáty pre najlepšie a najpríťažlivejšie obaly roku 2014 sa odovzdávali 26. novembra 2014 v Prahe.